Bezpłatna mammografia w Sieroszewicach – 25 maja 2026 r.
12-05-2026 15:22
W dniu 25 maja 2026 r. (poniedziałek) w Sieroszewicach przy Remizie OSP, ul. Ostrowska 49, odbędą się bezpłatne badania mammograficzne realizowane w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.
Z badania mogą skorzystać kobiety w wieku 45–74 lat, które nie wykonywały mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Data publikacji: 12-05-2026 15:22
Opublikował: Joanna Woźniak
Opublikował: Joanna Woźniak