Miniony weekend  w Gminie Sieroszewice to liczne spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz przedstawienie bożonarodzeniowe w Zamościu.

Uroczystości  z okazji Dnia Babci i Dziadka  zostały zorganizowane przez Publiczne Przedszkole w Latowicach, Szkołę Podstawową w Wielowsi oraz Szkołę Podstawową w Masanowie. W tym szczególnym dniu Babcie i Dziadkowie zasiedli przy wspólnym stole. Była to idealna okazja, aby każdy wnuk i wnuczka  mogli wyrazić swoją wdzięczność i miłość poprzez wierszyki, piosenki i  występy artystyczne. W spotkaniach uczestniczył Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski oraz Zastępca Wójta Bartosz Kubica.

W niedzielne popołudnie odbyło się również przedstawienie bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Zamościu. Młodzi aktorzy przedstawili sceny biblijne i wcielili się w role m.in. Maryi, Józefa, aniołów, pasterzy oraz Trzech Króli.  Scenariusz przeplatały piękne wykonania pastorałek. Na Jasełkach obecny był Wójt Gminy Anatol Piaskowski oraz Sekretarz Gminy Mirosława Busza.

Wójt Gminy jeszcze raz życzy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia i wielu lat upływających  w pomyślności. Dziękuje również wszystkim zaangażowanym w organizację spotkań oraz dzieciom za wspaniałe występy.